Tunç Baydar

Koordinatör

1974 Ağrı Eleşkirt doğumlu sanatçı, müziğe TRT Erzurum radyosunun ilk kadro oluşumunda yer alan babası Talat Baydar’ın teşvikiyle küçük yaşta bağlama çalarak başladı. Lise yıllarında Kabak Kemane merakıyla başlayan süreç 1993 yılında İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuarı sınavını kazanarak Türk Halk Oyunları bölümünde devam etti.

1996 yılında Orhan Hakalmaz’la kemane sanatçısı olarak çalışmaya başladı çeşitli televizyonlarda sanatçıyla çalışan Tunç Baydar KANAL 7 , TRT , ATV , KRAL TV,  gibi kanallarda ve konserlerinde sanatçıya eşlik etti .Türk Halk Müziği icra eden pek çok sanatçıyla da çalıştı. Yurtiçi ve Yurtdışı pek çok festivalde, üniversite korolarında ve albüm çalışmasında kemane sanatçısı olarak görev aldı. Aynı zamanda eğitimciliğe de devam eden sanatçı bağlama ve kabak kemane eğitimleri vermektedir. Sanatçı ‘’Tunç Baydar’la Türkü Sevdası’’ adlı programın da sunuculuğunu yapmıştır.

2013 yılında ‘’Hızlı Tren’’ adlı birde albüm çıkaran Tunç BAYDAR

2016 yılı itibarıyla İBB Şehir Hatları Genel Müdürlüğünde göreve başlamış ve   ‘’ GEMİLERDE MÜZİK VAR’’ projesinin denetim ve uygulamasının başına getirilmiştir evli üç çocuk babasıdır.

Müzisyenlerimiz

Hilal Nalbant

Vokal

Vapurdaki Kadın

Arif Burak Yılmaz

Gitar-Vokal

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümü öğrencisi.Aynı zamanda oyuncu ve reklam yazarı.

Süleyman Can Aslanyürek

BAĞLAMA-VOKAL

Muhammed Sağlamdemir

gitar-klarnet

Seher Karahan

Vokal

Serhat Güngör

Dilsiz kaval-Vokal

Lise yıllarında hocasının yönlendirmesiyle perküsyondan kavala geçti. Kendi çabalarıyla öğrendiği enstrümanını,farklı proje ve gruplarda icra etmeye devam ediyor.

Mert Andriev

Akordeon

Müzik baştan sona duygudur.Bazen yaşamlarımızı bazen duygularımızı ifade etmenin en güzel yoludur müzik….

2014 son çeyreğinde başladığım bu yolculuktan, müziğe merhaba demekten çok mutluyum ve vapurda insanlara her gün müzikle 2 yaka arasında merhaba demek en güzel hediye oldu bana.

Azade Simge

Gitar-Vokal

İşyerim Boğaz’a nazır, bir Asya bir Avrupa almaz mıydınız?

Doğan Aram Ablay

Perküsyon

Merhaba ben Doğan Aram Ablay.10 yıldır müzik hayatım devam etmekte.Ana enstrümanim perküsyon grubu olup akabinde çaldığım enstrümanlar arasında bateri,gitar ve mey bulunmaktadır. çeşitli gruplar ve şehir hatları vapur müzisyenler kadrosunda müziğimi icra etmekteyim.